Приєднуйтесь

До завершення реєстрації залишилось:

ЦІЛІ КУРСУ:

Усвідомлення голосу як інструменту, володіння можливостями голосу для досягнення успіху в комунікації, бізнесі, публічних виступах, презентаціях тощо.

ТРИВАЛІСТЬ

16 аудиторних годин та 20-30 хвилин щоденних практичних вправ для закріплення результатів з розвитку голосу.

ТЕРМІНИ

23 січня 2019 - 13 лютого 2019 (по середам з 18.00 до 21.00).

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

м. Київ, НСК "Олімпійський" (офіс навпроти сектору D 13)

КОМУ ЦЕ КОРИСНО?

Керівникам, тренерам, викладачам, менеджерам з продажу, консультантам, ведучим свят і корпоративів, публічним особам та всім, чия професія пов'язана зі спілкуванням. Всім, хто зацікавлений не тільки в витривалості голосу, але і в поліпшенні його якісних характеристик (тембр, висота, сила та ін.).

ПРОГРАМА

Освоєння різних типів дихання, використання повного обсягу легень, використання м'язів черевного преса і діафрагми під час дихання.

Зняття психологічних і фізіологічних затискачів. Протягом життя тіло набуває безліч блоків і затискачів, які заважають нам повноцінно говорити. Усунувши ці блоки утисків за допомогою фізичних вправ, а також психотерапевтичних методів, ви відчуєте, що голос звучить дійсно по-іншому.

Здійснюється розкриття можливостей резонаторів, різні види звучання.

Робота над вимовою важко поєднуваних звуків, а також робота з артикуляційними м'язами.

Здатність передавати свій емоційний стан за допомогою інтонаційних характеристик голосу.

Розкриття вашого справжнього тону голосу, при якому ви можете говорити без напруги тривалий час.

ТРЕНЕРИАнастасія Медко

Анастасія Медко

Старший тренер центру розвитку особистості "TrainingBOX", практичний психолог, режисер соціального театру "Чердак", консультант в клієнт-центрованому еклектичному підході, арт-терапевт, терапевт пісочної терапії.

Лариса Богданова

Лариса Богданова

Телеведуча, журналіст, тренер центру розвитку особистості "TrainingBOX", діюча ведуча щоденної програми прямого ефіру "Тема дня» на телеканалі UA:Суспільне мовлення, (НСТУ). Працювала з телевізійними каналами: Перший Національний (НТКУ) "Всесвітня служба "УТР", «5 канал», ТРК "ЕРА". Ведуча ток-шоу "Я здивую світ" (НТКУ), "Крупним планом" (ДТРК "Всесвітня служба "УТР") "АБЕТКА для БАТЬКІВ" (ТРК "ЕРА") "Здоров'я" (НТКУ), ток-шоу "БАТЬКИ і ДІТИ" (НТКУ), ток-шоу "Нехай вам буде кольорово" (НТКУ).

Вартість участі

Можлива оплата як готівковим так і безготівковим розрахунком.
У вартість навчання входить – методичний/роздатковий матеріал, канцелярія, технічні засоби навчання, кава-пауза, сертифікат. .